Bartscher Електрична сковорода A150114G

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A150114G
Відправка з 11 червня 20263 468 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична сковорода Bartscher A150114G - це універсальний прилад, який дозволяє смажити, запікати і підтримувати їжу в теплому стані. Пристрій ідеально підходить для невеликих ресторанів і фуд-траків, де на кухні не вистачає місця. Відносно невеликі розміри та швидкий час нагріву роблять електричну сковороду рекомендованою для професіоналів і домашнього використання. Прилад виготовлений з легкого і стійкого до пошкоджень алюмінію , що значно підвищує мобільність електричної сковороди. Крім того, внутрішня робоча поверхня покрита антипригарним покриттям, що полегшує обсмажування мяса, риби та овочів.
- Плавне регулювання температури
- В комплекті скляна кришка та лопатка
- Ємність сковороди Bartscher 4 л
- Не підходить для тривалого промислового використання
- Внутрішня висота: 40 мм
- Внутрішні розміри: Ø380 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A150114G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,25 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Об'єм, л | 4 |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електричні сковороди |
| Ширина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 468 ₴
