Bartscher Електрична сковорода 300

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 370205
Відправка з 11 червня 202664 743 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 370205 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 23,8 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Потужність | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електричні сковороди |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 743 ₴
