Tecfrigo Вітрина з обертовими полицями Snelle 350 R

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) SNELLE350R
Відправка з 10 червня 2026149 834 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина холодильна Tecfrigo Snelle 350 R призначена для зберігання та демонстрації тістечок, тортів та інших кондитерських виробів у їдальнях, ресторанах, кафе, у виробничих цехах. Сучасна висока кондитерська вітрина з 6 ефектними скляними поличками, що обертаються. Ця мобільна вітрина підтримує рівномірну температуру за допомогою примусового охолодження, щоб ваші продукти зберігали найкращу якість. Ця квадратна холодильна вітрина має місткість 350 літрів.
Особливості холодильної вітрини Tecfrigo Snelle 350 R:
- Красиво оформлена мобільна кондитерська вітрина
- З примусовим охолодженням, рівномірна температура в усьому пристрої
- Автоматичне розморожування
- Внутрішнє освітлення, вимикається окремо
- Електронний контроль температури з цифровим дисплеєм температури
- Включно з 6 обертовими скляними поличками ø 430 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SNELLE350R |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Tecfrigo |
| Вага (нетто) | 146 кг |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 1810 мм |
| Глибина | 658 мм |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість рівнів | 6 |
| Об'єм, л | 350 |
| Потужність | 600 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 834 ₴
