Stalgast Охолоджуюча вкладка

- В наявності
- Код: (Склад 40) 419112
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджувальний елемент Stalgast 419112.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 419112 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 119 мм |
| Тип | Аксесуари для холодильного обладнання |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴
