Bartscher Вітрина холодильна 78л нержавіюча сталь

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 700478G
Відправка з 09 червня 202671 679 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна вітрина обємом 78 л призначена для зберігання і демонстрації харчових продуктів в невеликих приміщеннях, таких як кафе, АЗС, продуктові магазини, ресторани і кондитерські.
Вона керується за допомогою цифрового контролю температури в діапазоні від 2°C до 12°C, що дозволяє ідеально зберігати різні харчові продукти. Крім того, вона оснащена функціями автоматичного розморожування та випаровування конденсату, що полегшує підтримку вітрини в ідеальному стані, зводячи до мінімуму потребу в ручному розморожуванні та спорожненні контейнера для конденсату. Охолодження внутрішньої частини вітрини здійснюється за допомогою циркуляційного повітря.
Основні характеристики:
- Автоматичне розморожування
- LED підсвітка
- Полички регулюються по висоті
- 3 полиці
Розміри поличок: 430x390 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bartscher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 700478G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 41,8 кг |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 986 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість рівнів | 4 |
| Матеріал | Хромнікелва сталь |
| Об'єм, л | 78 |
| Потужність | 180 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 679 ₴
