Martellato Підставка для шоколаду

- В наявності
- Код: (Склад 40) ESPO20GU001
656 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для шоколаду Martellato ESPO20GU001.
Місткість: 20 штХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ESPO20GU001 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴
