Martellato Підставка для торту GIRA3

- В наявності
- Код: (Склад 40) GIRA3
5 126 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для тортуMartellato GIRA3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GIRA3 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 126 ₴
