Martellato Підставка для тортів та десертів 311

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 311
Відправка з 09 червня 202615 110 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для тортів та десертів Martellato Plexi Heart.
Рівні: 3x Ø25 смХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 311 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 110 ₴
