Martellato Підставка для морозива Winter Ice Display

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 10-E005
Відправка з 10 червня 20262 501 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для морозива Martellato 10-E005.
Місткість: 24 штХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10-E005 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал | Плексиглас |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 501 ₴
