Martellato Підставка для макарунів AG05601

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) AG05601
Відправка з 11 червня 20263 641 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для макарунів Martellato AG05601.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AG05601 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 641 ₴
