Martellato Підставка для кондитерських мішків

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) ESPOST
Відправка з 10 червня 20267 025 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для кондитерських мішків Martellato ESPOST. Виконано з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ESPOST |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 025 ₴
