Bartscher Чохол на стіл 601168

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 601168
Відправка з 08 червня 20263 237 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Bartscher 601168, для барних столів 700. Захищає покриття столів та спрощує прибирання..
- Виготовлено з мікрополієстеру(90%) та еластану(10%)
- Пластикова опорна поверхня для 5 ніжок
- Не мнеться
- Можна прати при температурі до 40°C
- Не можна сушити в сушильній машині
Максимальна висота стола: 1170 мм
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 601168 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,41 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 1170 мм |
| Діаметр, ø | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 237 ₴
