Bartscher Термометр для фритюрниць 292046

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 292046
Відправка з 09 червня 2026636 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термометр Bartscher A3000 TP, для фритюру.
- Виконано з нержавіючої сталі
- Регульований зажим
- Зонд з нержавіючої сталі довжиною 300 мм
- Одиниці вимірювання °C, °F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 292046 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,02 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр, ø | 50 мм |
| Тип | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴
