Bartscher Теплозберігаюча кришка для чашок 200059

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 200059
Відправка з 08 червня 20261 793 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплозберігаюча кришка Bartscher
Теплозберігаюча кришка Bartscher є аксесуаром до електрокипятильників A200052 і 200057. Вона дозволяє зберігати тепло напоїв у чашках, які подаються гарячими.
Піднос вміщує приблизно 10–15 чашок і виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує ідеальний розподіл тепла.
Завдяки кришці, чашки з напоями, такими як чай, кава або глінтвейн, зберігатимуть температуру довше.
Сумісність: A200052, 200057
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200059 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,82 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр, ø | 395 мм |
| Тип | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793 ₴
