Bartscher Прилад для миття овочів і сушки листя салату K1-25L 120709

- В наявності
- Код: (Склад 40) 120709
10 231 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка Bartscher K1-25L, для салату. Для ефективної, надійної і гігієнічної підготовки хрусткого салату і свіжих овочів. Вигідно відрізняється простотою користування і очищення.
- Виготовлено з пластику
- Знімна сітка центрифуги
- Злив води - шланг 1.6 м
- Кривошипний механізм приводу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120709 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,28 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, л | 25 |
| Тип | Інше |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 231 ₴
