Bartscher Прилад для миття овочів і сушки листя салату K1-12L 120710

- В наявності
- Код: (Склад 40) 120710
9 364 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка Bartscher K1-12L, для салату. Для ефективної, надійної і гігієнічної підготовки хрусткого салату і свіжих овочів. Вигідно відрізняється простотою користування і очищення.
- Виготовлено з пластику
- Знімна сітка центрифуги
- Без зливу води
- Кривошипний механізм приводу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120710 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,15 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, л | 12 |
| Тип | Інше |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 364 ₴
