Bartscher Ніжки для теплового моста 114000

- В наявності
- Код: (Склад 40) 114000
5 840 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійки-ніжки універсальні Bartscher 114000, до теплового моста. В комплекті 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 114000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,72 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840 ₴
