Bartscher Кришка для марміта CD 1/1 E

- В наявності
- Код: (Склад 40) 500833
5 434 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка для марміта Bartscher
Кришка для марміта Bartscher є додатковим обладнанням, яке дозволяє безпечно зберігати гарячі продукти, зберігаючи їх температуру і свіжість протягом тривалого часу. Спосіб відкривання мінімізує ризик опіків під час подачі гарячої їжі та полегшує утримання марміта в чистоті.
Сумісність: Bartscher 500458, 500482, 500830
Розмір: 330х525х165 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 500833 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,6 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Матеріал | Хромнікелва сталь |
| Тип | Інше |
| Ширина | 525 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 434 ₴
