Bartscher Інфрачервона трубка 2000 Вт 825219

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 825219
Відправка з 08 червня 20262 080 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інфрачервона нагрівна труба Bartscher 825219. Сумісно з 825215.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 825219 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,061 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Потужність | 2,0 кВт |
| Тип | Інше |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴
