Bartscher Настінна попільниця 860000

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 860000
Відправка з 09 червня 20261 734 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Попільничка Bartscher 860000, настінна. Просте видалення недопалків, завдяки кришці на передній панелі, яка закривається на замок.
- Стальний корпус
- Об’єм: 1 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 860000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,2 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Об'єм, л | 1 |
| Тип | Інше |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 734 ₴
