Автоматичний слайсер Sirman Palladio 300 Automec VV зі змінною швидкістю є надійними та високоефективними інструментами для нарізання. Виготовлений з міцною основою з нержавіючої сталі, вони забезпечують довговічність і естетичний зовнішній вигляд. Двигун, що відповідає за рух каретки, оснащений вентиляторами та редуктором масляної ванни, що забезпечує ефективну роботу.
Професійний слайсер Palladio 300 Automec VV оснащений двома окремими системами управління, що дозволяє вибирати режим роботи. Модель Palladio 300 Automec VV дозволяє регулювати швидкість.
Крім того, доступна додаткова унікальна каретка «Nettuno» з вагою та регульованим вертикальним захистом продукту, що забезпечує стабільність і рівномірне нарізання.
Слайсери Palladio 300 Automec VV - це професійні кухонні інструменти, ідеальні для мясних магазинів, ресторанів та інших гастрономічних закладів, які цінують точність, ефективність і безпеку при нарізанні різних продуктів.
Продуктивність: 37 шматочків/хв
Розміри лотка: 305x270 мм
Хід каретки: 310 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 153044GU2V |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 55 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 575 мм |
| Довжина: | 685 мм |
| Діаметр ножа, мм | 300 |
| Потужність | 275 Вт |
| Продуктивність | 4-50 скибочок/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсері |
| Товщина | 23 мм |
| Ширина | 575 мм |
- Ціна: 230 068 ₴

