Forcar Холодильна шафа BC3PS

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) G-BC3PS
Відправка з 07 червня 202673 126 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа холодильна BC3PS призначена для зберігання напоїв у пляшках або банках в ресторанах, кафе, барах, готелях та закладах громадського харчування.
Корпус холодильної шафи з пофарбованої сталі, внутрішнє оброблення з алюмінію.
Загальний об`єм 335 літри.
Шафа має динамічне охолодження, що забезпечує ефективне розподілення холоду у всьому просторі холодильника. Розморожування відбувається автоматично.
Для контролю температури використовується термостат. Ізоляція товщиною 40 мм забезпечує ефективне утримання холоду. Холодоагент R600a допомагає зберегти оптимальні умови охолодження.
Вбудований механізм автоматичного випаровування конденсату.
- Електронний блок управління з дисплеєм.
- Вбудований замок з ключем.
- Температурний режим: +2°C - +8°C.
- Холодильник з внутрішнім освітленням.
- 3 розсувні двері.
В комплекті 6 полиць-решітки: 2x 445х320 мм, 4x 405х320 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G-BC3PS |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 91 кг |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 925 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Кількість дверей | 3 |
| Об'єм холодильного обладнання | 335 л |
| Потужність | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 1350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 126 ₴
