Bartscher Вітрина кондитерська 100л

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 700213G
Відправка з 07 червня 202686 997 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Кондитерська вітрина обємом 100 л призначена для зберігання та демонстрації тортів, тістечок та інших кондитерських виробів в кафе, ресторанах, кондитерських та інших гастрономічних закладах.
Завдяки цифровому регулюванню температури в діапазоні від 2°C до 8°C кондитерська вітрина підтримує ідеальні умови для зберігання тортів, запобігаючи їх висиханню та зберігаючи їх свіжість.
Крім того, вона має функції автоматичного розморожування та випаровування конденсату - ці функції полегшують підтримку вітрини в ідеальному стані, зводячи до мінімуму потребу в ручному розморожуванні та спорожненні контейнера для конденсату.
Пристрій оснащений 4-ма регульованими полицями, що обертаються. Охолодження внутрішньої частини вітрини здійснюється циркуляційним повітрям.
Основні характеристики:
- Обєм: 100 л
- 4 полиці зі скла діаметром 390 мм
- Полиці регулюються по висоті та обертаються
- Основа з нержавіючої сталі, пластмасовий корпус та подвійне скло
- LED підсвітка
- Автоматичне розморожування
- Електронне керування та цифровий дисплей
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Bartscher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Потужність | 230 Вт |
| Глибина | 565 мм |
| Кількість рівнів | 4 |
| Кількість дверей | 1 |
| Об'єм, л | 100 |
| Артикул | 700213G |
| Бренд | Bartscher |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Тип дверей | Склянні |
| Вага (нетто) | 50,8 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
- Ціна: 86 997 ₴
