Bartscher Тримач замовлень 910 мм A256091

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A256091V
Відправка з 06 червня 20262 080 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для рахунків Bartscher A256091.
- Виготовлено з алюмінію
- Рулон зі скла
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A256091V |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Довжина: | 910 мм |
| Тип | Інше |
| Основні | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴
