Bartscher Захист для чохлів 601169

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 601169
Відправка з 06 червня 20261 156 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист чохлів Bartscher 601169, для барних столів 700. Цей, запасний захист, дозволяє швидко та просто змінити захисне покриття з чохла для вертикального столу 700.
- Виготовлено з мікрополієстеру(90%) та еластану(10%)
- Не мнеться
- Можна прати при температурі до 40°C
- Не можна сушити в сушильній машині
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 601169 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴
