Bartscher Електричний інфрачервоний обігрівач W3000 E

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 825214
Відправка з 06 червня 202621 445 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний інфрачервоний обігрівач Bartscher W3000 E. Ідеальне джерело тепла в приміщеннях та ззовні.
- Корпус з алюмінію
- Дві нагрівні трубки регулюються окремо
- 2 ступінчасте ввімкнення
- Тип захисту IP54
- Настінне кріплення з кутом нахилу до 90°
- Вивід мережевого шнура ззаду
- Цифрова індикація
- Дистанційне керування
- Радіус нагріву до 2 м
Довжина шнура: 1.8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 825214 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,2 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Інше |
| Ширина | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 445 ₴
