Bartscher Електричний інфрачервоний обігрівач W2000 E

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 825215
Відправка з 06 червня 202614 221 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний інфрачервоний обігрівач Bartscher W2000 E. Ідеальне джерело тепла в приміщеннях та ззовні.
- Корпус з алюмінію
- Тип захисту IP54
- Настінне кріплення з кутом повороту та нахилу до 90°
- Вивід мережевого шнура ззаду
- Цифрова індикація
- Дистанційне керування
- Радіус нагріву до 2 м
Довжина шнура: 1.7 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 825215 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,2 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Інше |
| Ширина | 615 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 221 ₴
