Bartscher Газовий пальник на підставці A555302

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A555302
Відправка з 06 червня 20262 313 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горілка Bartscher A555302, газова.
- Багаторазова заправка
- Поставляється без газу
- Заповнюється газом для запальничок
- П'єзозапал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A555302 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,15 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Тип | Інше |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 313 ₴
