Bartscher Вуглевий фільтр KST3340 Plus

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 107273
Відправка з 06 червня 20265 204 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуглевий фільтр Bartscher KST3340 Plus. Матеріал – активований вуголь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 107273 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,21 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 1120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 204 ₴
