Bartscher Антипригарна плівка GDP 320/650E

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 370101
Відправка з 06 червня 20262 601 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антипригарна плівка Bartscher GDP 320/650E. Призначена для навісного грилю GDP E.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 370101 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,04 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Глибина | 390 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 601 ₴
