Sirman Стерилізатор для ножів STER EL

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 40902502
Відправка з 06 червня 202625 434 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний стерилізатор для ножів EL виготовлений з нержавіючої сталі , кришка виготовлена з поліпропілену. Стерилізація виконується гарячою водою, автоматичний контроль температури до 90 °C. Стерилізатор для ножів EL оснащений 2 регулюючими кранами для подачі та зливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40902502 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 6,5 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Інше |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 434 ₴
