Bartscher Набір запасних щіток для полірування келихів

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 109472
Відправка з 07 червня 202627 343 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролики Bartscher 109472, для полірування келихів. Запасні ролики для машини для полірування бокалів. Виконано з мікрофібри.
Кількість: 5 штХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109472 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,5 кг |
| Тип | Інше |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Тип | Інше |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 343 ₴
