Bartscher Крем для машинки для чистки взуття A120101

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A120101
Відправка з 07 червня 20264 971 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крем Bartscher A120101, для машинки для чистки взуття. 1 л. Без кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A120101 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1 кг |
| Тип | Інше |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Об'єм, л | 1 |
| Тип | Інше |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 971 ₴
