Sirman М'ясорубка TC 12 Denver 230 В

- В наявності
- Код: (Склад 40) 211215D2W
41 620 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Мясорубка Sirman TC 12 Denver - професійна м`ясорубка, призначена для одержання фаршу однорідної консистенції з риби чи мяса, а також інших продуктів: овочів, фруктів тощо. Використовується пристрій на підприємствах комунального харчування та торгівлі: кафе, ресторанах, магазинах, малих виробничих цехах.
Мясорубка виготовлена з анодованого алюмінію, бічні панелі виготовлені з протиударного ABS, що забезпечує стабільність під час роботи. Вона оснащена вентильованим двигуном і коробкою передач у масляній ванні. Головка та гвинт виготовлені з алюмінієвого сплаву, а пластини та ножі - з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та надійність використання.
Електромясорубка Sirman TC 12 Denver - надійний інструмент, який відмінно зарекомендує себе на професійних кухнях і гастрономічних закладах.
Основні характеристики мясорубки Sirman TC 12 Denver:
- Продуктивність: 85 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 6 мм
- Реверс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 211215D2W |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 19 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 452 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Матеріал | Алюміній/неіржавка сталь |
| Потужність | 550 Вт |
| Продуктивність | 85 кг/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 377 мм |
- Ціна: 41 620 ₴
