Bartscher Роликовий гриль 7181 104922

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 104922
Відправка з 07 червня 202628 903 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роликовий гриль для приготування хот-догів має 7 валиків з антипригарним покриттям, що дозволяє одночасно готувати 18 сосисок та ковбасок для хот-догів. Пристрій ідеально підходить для автозаправних станцій, фаст-фудів і продуктових магазинів.
Прилад виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до механічних подряпин. Крім того, використовувана нержавіюча сталь легко підтримується в чистоті та не вбирає запахи.
Роликовий гриль оснащений 2 зонами нагріву - 4 роликами спереду і 3 роликами ззаду. Зони нагріву індивідуально регулюються за допомогою термостата. Пристрій дозволяє працювати в діапазоні температур від 20°C до 110°C.
Для підтримки високого рівня гігієни роликовий гриль оснащений контейнером для жиру.
Особливості роликового грилю для хот-догів:
- 2 зони нагріву
- Температура та ролики регулюються окремо
- Додаткова опція підтримки тепла за рахунок решітки, що входить в комплект
- 1 ємність для збирання жиру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 104922 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 13,3 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Роликові грилі |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 903 ₴
