Bartscher Вітрина для морозива 4x6,5L-R 700228

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 700228
Відправка з 07 червня 202686 420 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина для морозива 4x6,5 л призначена для демонстрації максимум 4 смаків морозива. Пристрій ідеально підходить для заходів і в невеликих кондитерських, де пропонують авторське морозиво.
Вітрина для морозива підтримує температуру в діапазоні від -18°C до -25°C, щоб консистенція морозива, що подається, завжди була ідеальною. Температуру контролює електронний термостат.
Місткість: 4 контейнера по 6,5 л (365х165х100 мм)</p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 700228 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 114 мм |
| Довжина: | 805 мм |
| Потужність | 0,168 кВт |
| Підключення тип | 220 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Ширина | 665 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 420 ₴
