Winterhalter Кошик для миттю пляшок 60002091

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 60002091
Відправка з 07 червня 202626 441 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: Lдля UC-M, UC-L, UC-XL500 х 500 х 200 ммКількість пляшок: 6Ш х Д х Г: 500 х 500 х 200 ммРозмір відсіку: 93 x 93 мммаксимум Висота пляшки: UC-M: 280 мм UC-L і UC-XL: 375 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Winterhalter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60002091 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Winterhalter |
| Тип | Посудомийне обладнання |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 441 ₴
