Winterhalter Вставка для приборів 3602258

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 3602258
Відправка з 07 червня 20265 275 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер-вставка Winterhalter 36 02 258, для столових приборів. 8 секцій. Підходить для основних кошиків розміру L.
Сумісно з: 36 02 210, 36 02 209, 36 02 243, 36 02 244, 36 02 245Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winterhalter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3602258 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Winterhalter |
| Тип | Посудомийне обладнання |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Тип | Аксесуари та хімія (посудомине обладнання) |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 275 ₴
