Stalgast Корзина додаткова для стаканів на 16 секцій

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 811610
Відправка з 07 червня 2026867 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина для стаканів Stalgast 811610, додаткова. 16 секцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 811610 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Вага (нетто) | 0,6 кг |
| Тип | Посудомийне обладнання |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Тип | Аксесуари та хімія (посудомине обладнання) |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴
