Stalgast Корзина для миття столових приборів 500х500 мм

- В наявності
- Код: (Склад 40) 810100
1 156 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина для столових приборів Stalgast 810100, для посудомийної машини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 810100 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Вага (нетто) | 1,47 кг |
| Тип | Посудомийне обладнання |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Аксесуари та хімія (посудомине обладнання) |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴
