Elframo Котломиюча посудомийна машина LP 130 DD

Elframo Котломиюча посудомийна машина LP 130 DD призначена для професійного та якісного очищення великого посуду, казанів, піддонів, деко та іншої великої посудини. Котломийна посудомийна машина зазвичай використовуваного у готельному, ресторанному або іншому громадському харчовому обслуговуванні.
Посудомийна машина має 3 цикли миття, з можливістю налаштування тривалості роботи, температури та часу для будь-яких потреб.
Котломийка має електронний дозатор для точного дозування миючого та ополіскувального засобів, що забезпечує економію води та засобів.
У моделі LP 130 фронтальний тип завантаження. Модель LP 130 має більший бак. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, ТЕНи мийної ванни та бойлера - з Incoloy 800. Машина зручна в обслуговуванні, проста та функціональна, оснащена електронним керуванням.
Основні характеристики котломийної посудомийної машини LP 130
- Оптимальні розміри кошиків – 700х1385 мм
- Максимальна висота посуду – 660 мм
- Максимальна місткість бака – 150 л
- Місткість бойлера становить 14 л
- Витрати води: 8 л
- Кількість циклів миття – 3
- Час циклу: 120-240-360+10 сек
- Продуктивність миття тарілок: 120-60-40/год
- Продуктивність миття кошиків: 30-15-10/год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elframo |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LP130DD |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Elframo |
| Тип | Посудомийне обладнання |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 845 мм |
| Довжина: | 1520 мм |
| Колір | Сірий |
| Підключення тип | 380 В |
- Ціна: 1 001 140 ₴

Відправка з 07 червня 2026