Forcar Холодильна шафа SNACK400TN

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) G-SNACK400TN
Відправка з 08 червня 202698 387 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа холодильна SNACK400TN призначена для забезпечення ідеальних умов для зберігання продуктів харчування та напоїв у ресторанах, кафе, барах, готелях та закладах громадського харчування.
Корпус холодильної шафи з нержавіючої сталі.
Загальний об`єм 429 літрів.
Шафа має статичне охолодження. Розморожування відбувається автоматично.
Електронний контроль температури. Ізоляція товщиною 50 мм. забезпечує ефективне утримання холоду. Холодоагент R290 допомагає зберегти оптимальні умови охолодження.
Резервуар для талої води.
Можливість зміни напрямку відкривання дверей для більшої зручності користування.
Основні характеристики холодильної шафи SNACK400TN:
- Температурний режим: -2°C - +8°C.
- Холодильник без внутрішнього освітлення.
- Двері з механізмом автоматичного закриття.
- Регулювання ніжок.
В комплекті 3 полиці-решітки з пластиковим покриттям розміром 530х540 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G-SNACK400TN |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 125 |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Кількість дверей | 1 |
| Об'єм холодильного обладнання | 429 л |
| Потужність | 300 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні шафи |
| Тип дверей | Глухі |
| Ширина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 387 ₴
