Forcar Вітрина холодильна VPR 120

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) G-VPR120
Відправка з 08 червня 202661 796 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна вітрина VPR 120 - холодильна вітрина з вентиляційним охолодженням та автоматичним розморожуванням. Особливості цієї моделі включають велику ємність випаровування для ефективного відведення вологи, що підтримує свіжість продуктів.
Конструкція виготовлена з високоякісного скла та пластику, а фасад оздоблений нержавіючою сталлю. Дві розсувні двері вітрини забезпечують зручний доступ до вмісту вітрини.
Основні характеристики:
- 2 полиці (полиці-решітки 1х 642x376 мм, 1х 642x412 мм)
- Електронне регулювання температури
- Автоматичне розморожування
- Динамічне охолодження
- LED підсвітка
- Подвійне скло
- Обєм: 120 л
- Розсувні дверцята
В холодильній вітрині використовується холодоагент R134a.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G-VPR120 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 64 кг |
| Тип | Холодильне обладнання |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість рівнів | 3 |
| Об'єм, л | 120 |
| Потужність | 160 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 705 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 796 ₴
