ICB Машинка для розтоплювання шоколаду 0.8Lx3

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 09.SC3X0.8L
Відправка з 08 червня 202629 192 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина для плавлення шоколаду
Ця машина призначена для розтоплення та підтримки температури шоколаду. Вона складається з міцної пластикової конструкції зі знімними контейнерами і кришками з нержавіючої сталі, щоб забезпечити швидке та ефективне очищення.
Машина для плавлення шоколаду використовує суху систему для нагрівання контейнерів знизу та з боків, щоб забезпечити рівномірну температуру шоколаду.
Температура контролюється за допомогою аналогового термостату та може бути регульована до 50°C.
- Температура: регульована до 50°C
- 3 ємності по 0,8 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | ICB Tecnologie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Потужність | 90 Вт |
| Глибина | 265 мм |
| Об'єм, л | 2,4 |
| Артикул | 09.SC3X0.8L |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 192 ₴
