Bartscher Підігрівач шоколаду 1.25 л

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 900005
Відправка з 08 червня 20262 718 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підігрівач шоколаду Bartscher
Підігрівач шоколаду Bartscher обємом 1,25 л дозволяє розігріти молочний, білий і чорний шоколад без пригорання і грудочок.
Для підтримки найвищого рівня безпеки та гігієни використовується керамічний внутрішній горщик, який можна зняти для очищення. Корпус з нержавіючої сталі міцний і його легко мити.
Регулювання температури в діапазоні 40 – 58°C забезпечує належну консистенцію шоколаду. Непряме нагрівання запобігає підгорянню шоколаду.
Встановлений вимикач оснащений світловим індикатором.
- Знімна керамічна чаша
- Ручки для транспортування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Марміти |
| Потужність | 120 Вт |
| Глибина | 220 мм |
| Об'єм, л | 1,25 |
| Артикул | 900005 |
| Тип | Теплове обладнання |
| Вага (нетто) | 2 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 718 ₴
