Bartscher Навісний гриль GDP E

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 370100
Відправка з 07 червня 202652 893 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей навісний гриль Bartscher GDP E перетворить Вашу поверхню для смаження в контактний гриль.
- Корпус: нержавіюча сталь
- Робоча поверхня - гладка антипригарна плівка, змінна
- Підходить для електричних поверхонь для смаження GDP 320E / GDP 650E
- Температурний режим від 50 °С до 220 °С
- Загальна висота з робочою поверхнею 490 мм, у відкритому вигляді 810 мм
- Контрольна лампочка нагріву
- Термостат захисту від перегріву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bartscher |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 370100 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 18 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 665 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Потужність | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Форма поверхні | Гладка |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 893 ₴
