Насадка кондитерська "Коло" 0,9 мм Martellato BX0030

- Готово до відправки
- Код: 513-0147
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондитерські насадки італійського бренду Martellato відрізняються винятковою різноманітністю форм і розмірів. Ви з легкістю можете підібрати насадки для декорування кондитерських виробів. Чіткість ліній, якісна Нержавіюча сталь, доступна ціна — головні якості насадок Martellato. Діаметр верхній — 0,9 мм. Діаметр нижній — 18 мм. Висота — 36 мм. Матеріал — нержавещая сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Висота | 36 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр верхній | 0,9 мм |
| Діаметр нижній | 18 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
