Пароконвектомати Piron — ідеальне рішення для будь-якого закладу громадського харчування, яке дозволяє варити, смажити, тушкувати, розморожувати, запікати та навіть коптити. Основною метою пароконвектомату Piron є спрощення роботи сучасного кухаря, скорочення часу на приготування їжі, зниження кількості споживаної енергії та продуктів, необхідних для отримання однієї готової страви. Переваги серії Galilei Galilei — це серія пароконвектоматів від Piron з простою та інтуїтивно зрозумілою механічною панеллю управління, яка відповідає потребам сучасних закладів громадського харчування, поєднуючи технології із простотою у використанні. Для чого підходить серія Galilei? Підійде для маленьких та середніх ресторанів, кафе, їдалень. Гастрономія: приготування на пару, змішування та сухе приготування, приготування, регенерація. Випічка: заморожена випічка, печиво, безе. Хліб: заморожений хліб та свіжоспечений хліб малого/середнього розміру. Загальні характеристики серії Конвекція та приготування на пару. Підключення до води. Тип пароутворення: інжекторний. Розмір листів: GN 1/1 - 11 рівнів; 600х400 мм - 10 рівнів. Механічна панель керування. Температура: 30-260°C. Швидкості вентилятора: 3. Реверс вентилятора: технологія Reverse Air Flow. Камера із нержавіючої сталі AISI 304. Технології серії Galilei Технологія Reverse Air Flow Використовуючи кілька реверсивних вентиляторів, система Reverse Air Flow посилює потік повітря всередині варильної камери печі, гарантуючи однаковість випічки та наявність золотистої хрусткої скоринки. Завдяки контролю температури та пари, а також внутрішньої будови варильної камери Galilei забезпечує рівномірний процес приготування та високі стандарти приготування їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piron |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 15,7 кВт |
| Разове завантаження (Порції) | 50-100 |
| Розмір листів | GN 1/1 - 11 рівнів600х400 мм - 10 рівнів |
| Розміри | 780х850х1200 мм |
| Серія | Galilei |
| Тип | Пароконвектомати |
| Тип підключення | Електрика |
| Тип керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 204 ₴

