Розстоювальна шафа Piron PL7612 використовується для вистоювання замороженого тіста, заготовок для випікання хлібобулочних виробів, основ для піци. Пристрій призначений для використання на підприємствах комунального харчування, а також у виробничих цехах, діяльність яких пов'язана з випуском гастрономічних товарів. Шафа розстійна Piron PL7612 підходить для печей серії: Galilei Galilei Plus Explora Colombo Моделі: PF8410 PF7710 PF7910
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Розмір листів | GN 1/1 та 600х400 мм |
| Розміри | 780х940х600 мм |
| Температурний режим | До 60°C |
| Тип | Шафи розстібні |
| Тип підключення | Електрика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 564 ₴

