Гастроємність GN 2/1, h-40 мм Atelier Gastro 117040

- Готово до відправки
- Код: 505-117040
1 090 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гастроємність GN 2/1, h-40 мм Atelier Gastro 117040 — професійний кухонний інвентар, розроблений для використання в закладах HoReCa. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, що відзначається довговічністю та зручністю в догляді. Підходить для приготування, зберігання та подачі страв у різних умовах експлуатації. Основні характеристики гастроємностей: виготовлені з нержавіючої сталі; робочий температурний діапазон: від -40°C до +300°C; можна мити в посудомийній машині. Надійність, практичність і висока якість для професійної кухні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atelier |
| Розміри гастроємкості | |
| Об`єм | 11 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Розмір | GN 2/1 |
| Тип | Гастроємність |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴
